Jak Pomóc?

Jeśli chcesz przyłączyć się do naszej szlachetnej misji niesienia pomocy dzieciom proponujemy Ci trzy formy współpracy. Możesz wybrać jedną z nich, możesz zaangażować się we wszystkie trzy. W każdym wypadku my i nasi podopieczni będziemy Ci serdecznie wdzięczni!

W 2013 pomagaliśmy Adasiowi Aftyce w jego walce z nowotworem oka.

W 2013 pomagaliśmy Adasiowi Aftyce w jego walce z nowotworem oka.

Wolontariat:
Przyjdź na spotkanie, zostań jednym z nas! Spotykamy się raz na 1-2 miesiące w siedzibie fundacji w Viva Dance Studio w Lawrenceville w New Jersey. Aby pomagać nie trzeba dysponować wielką ilością czasu – wystarczy 1-2 godziny na tydzień. Jeśli uważasz, że masz w sobie coś, co ciągnie Ciebie w kierunku wolontariatu, jeśli szukasz wyzwania z dobroczynnością w tle – zapraszamy na nasze kolejne spotkanie. Aby uzyskać informacje o jego terminie dzwoń na 609 577 5312 lub napisz na polonia4kids@gmail.com.

Organizacja imprez/eventów:
Mamy wiele pomysłów na zbiórki pieniędzy i promocję fundacji. Pokazy filmów, imprezy i aukcje charytatywne, opieka nad puszkami stacjonarnymi – do każdej z tych rzeczy potrzeba pomocnych rąk. Jeśli dysponujesz wolnym czasem i masz chęć – ta forma współpracy jest jak najbardziej dla Ciebie! Zadzwoń na 201 878 7990 lub napisz na polonia4kids@gmail.com

Wpłaty/przelewy bankowe:
Dla wszystkich posiadaczy kont bankowych w Polish & Slavic Federal Credit Union – prosimy o wsparcie poprzez dokonanie bezpłatnego przelewu na nasze konto nr 1185915. Z góry dziękujemy!

Wszystkich innych prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Sugestie/komentarze mile widziane!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: